Mõni pisem äpardus või suurem ootamatus teel olles? Ära muretse! Kia autoabi on Sinu jaoks 24/7 olemas.

Kia 24h autoabi tagab Teie ootamatult katkenud sõidu jätkumise kogu Euroopas. Alates 1. veebruarist 2014 Kia Eesti, Läti ja Leedu ametlikest esindustest ostetud uutele sõidukitele on kolmeks aastaks autoabiteenus tasuta. Varasemalt ostetud sõidukitele on võimalik 12-kuulist autoabiteenust juurde osta ja hiljem seda vastavalt soovile aasta kaupa pikendada. Aastase autoabiteenuse paketi maksumus on 24 eurot. 

Kia 24h autoabi number +372 675 0522 toimib ööpäevaringselt ja on mõeldud üle Euroopa esmase abi osutamiseks ootamatute tehniliste rikete, teelt väljasõitude, avariide vms juhtumite korral.   

Abi hulka kuulub muuhulgas:

- rattavahetus;

- käivitusabi;

- lisakütuse toomine;

- nõustamine liiklusõnnetuse korral;

- vajadusel tasuta pukseerimine lähimasse teeninduspunkti;

- vajadusel reisijate soovitud sihtkohta viimine (riigi piires).

Teie autos on kleebis  Kia autoabi telefoninumbriga, millele helistades tagatakse Teile ühendus appi tuleva teenusosutajaga.

Abivajajal palutakse edastada teenindajale telefoni teel järgnev info:

- auto registreerimisnumber;

- auto mark ja mudel;

- juhi nimi;

- juhi telefoninumber;

- juhi täpne asukoht;

- probleemi lühikirjeldus.

Kliendi juurde jõudmise aeg Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis, Rakveres ja Paides on maksimaalselt 30 minutit alates kliendi telefonikõnest autoabi numbrile.  Ülejäänud kohtadesse jõudmisel lisandub sõiduaeg. Saaremaal ja Hiiumaal toimunud õnnetuse korral konsulteeritakse klienti telefoni teel ning probleemi lahendab kohalik koostööpartner. 

Kia 24h autoabi - sinu jaoks alati olemas!